ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z QUANTUM 225

Drodzy studenci i wykładowcy! Zapraszamy na kolejne szkolenie z Quantum 225.

Tym razem przedstawiamy dwudniowe warsztaty z firmą Polsound, z którą współpracujemy już od wielu lat. Polsound to jeden z ważniejszych dystrybutorów audio na polskim rynku. Zajmują się doborem sprzętu przy rozwiązaniach na potrzeby koncertowe, teatralne i oczywiście studyjne. W ich ofercie możecie znaleźć sprzęty takich marek jak na przykład:

• Tascam
  • Shure
  • Digico
  • Meyer Sound
  • Waves
  • Klang

Nasza współpraca trwa już dobry kawałek czasu, a jej efektami są liczne szkolenia na przykład: Wprowadzenie do obsługi konsolet DiGiCo oraz Obsługa i działanie systemów bezprzewodowych.

Tym razem możecie poszerzyć swoją wiedzę na temat Quantum 225, dlatego nie wahajcie się tylko zapisujcie się na szkolenie. Niewątpliwie to świetna okazja, żeby dowiedzieć się czegoś nowego, dlatego zapisujcie się szybciutko! Link do zapisów dostępny na Teamsach.