SZKOLENIE Z FIRMĄ POLSOUND

Drodzy studenci, pamiętacie, że już w najbliższy piątek szkolenie z firmą Polsound?

Nie od dzisiaj wiadomo, że współpracujemy z wieloma dystrybutorami audio i najważniejszymi graczami w branży. Niewątpliwie w branży audio-video non stop trzeba śledzić nowinki techniczne i bez przerwy się doszkalać, dlatego nasi przyjaciele z firmy Polsound postanowili zaoferować nam szkolenia tylko dla naszych studentów. Już w najbliższy piątek tj. 20 stycznia wpadną do nas z wizytą!

Tematem szkolenia są “Podstawy mikrofonowania i systemów bezprzewodowych”, który wzbudził ogromne zainteresowanie wśród studentów, którzy wypełniali ankietę dotyczącą szkoleń. Nie będzie to pierwsza taka wizyta firmy Polsound na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku i na pewno też nie ostatnia. Mieliśmy już przyjemność gościć przedstawicieli podczas “Szkolenia z systemów bezprzewodowych”, o którym więcej możecie poczytać TUTAJ. Dodatkowo przedstawiciele firmy zapowiedzieli, że mają ogromne plany wobec naszej uczelni i studentów. Planujemy wiele szkoleń o niewątpliwie ciekawych tematach. Jeżeli jesteście ciekawi jakie wydarzenia mamy w kalendarzu na rok 2023 to zapraszamy do śledzenia naszych social mediów.

Drodzy studenci, dla spóźnialskich jest jeszcze nadzieja, ponieważ zapisy jeszcze trwają! Link do formularza z zapisami na szkolenie z firmą Polsound możecie znaleźć na platformie Teams. Nie ma co zwlekać, zostały ostatnie miejsca. Do zobaczenia już w najbliższy piątek na naszej sali wykładowej.