Elementy toru fonii w systemach nagłośnieniowych

Drodzy studenci!

Jeżeli jesteście zainteresowanie pracą realizatora live to niewątpliwie mamy coś dla Was! Nasz wykładowca Maciej Znamierowski, wieloletni realizator dźwięku i autor wielu publikacji na tematy związane z audio oraz książki “Elektroakustyka w praktyce estradowej” znowu ma dla Was coś specjalnego! Tym razem czeka na Was druga część skryptów dotyczących pracy na estradzie. Na swojej ścieżce kariery niewątpliwie nie raz staniecie na jednej scenie z zespołem folklorystycznym, który stanowi nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego zawodnika. Aby podołać temu wyzwaniu koniecznie musicie zapoznać się z lekturą skryptu “Elementy toru fonii w systemach nagłośnieniowych”. Wystarczy, że pobierzecie PDF i już możecie cieszyć się wiedzą w Waszej ulubionej cenie czyli całkowicie ZA DARMO.

Życzmy miłej lektury!

Elementy toru fonii w systemach nagłośnieniowych

Skrypt Macieja Znamierowskiego Podstawy użycia programów RTA w eksploatacji systemów nagłośnieniowych

Drodzy studenci!

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z materiałami przygotowanymi we współpracy z Akademią Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Nasz wykładowca Maciej Znamierowski już od lat wykłada u nas przedmioty i edukuje studentów. Jest niewątpliwie wykładowcą, którego nie da się zastąpić. Realizator dźwięku studyjny, koncertowy z ponad 30 letnim doświadczeniem,  od 20 lat realizator Festiwalu Kapel Ludowych w Kazimierzu Dolnym, współpracujący z Teatrem Gardzienice. Autor książki ” Elektroakustyka w praktyce estradowej”.

Tym razem ma dla Was porcję wiedzy na temat użycia programów RTA w praktyce nagłośnień estradowych. Jeżeli brakuje Wam informacji o pracy w środowisku live to jest to niewątpliwie skrypt dla Was. Zapraszamy do lektury!

Podstawy użycia programów RTA

Skrypt Macieja Znamierowskiego cz. 2 Zagadnienia nagłaśniania zespołów folklorystycznych

Drodzy studenci!

Jeżeli jesteście zainteresowanie pracą realizatora live to niewątpliwie mamy coś dla Was! Nasz wykładowca Maciej Znamierowski, wieloletni realizator dźwięku i autor wielu publikacji na tematy związane z audio oraz książki “Elektroakustyka w praktyce estradowej” znowu ma dla Was coś specjalnego! Tym razem czeka na Was druga część skryptów dotyczących pracy na estradzie. Na swojej ścieżce kariery niewątpliwie nie raz staniecie na jednej scenie z zespołem folklorystycznym, który stanowi nie lada wyzwanie nawet dla doświadczonego zawodnika. Aby podołać temu wyzwaniu koniecznie musicie zapoznać się z lekturą skryptu “Zagadnienia nagłaśniania zespołów folklorystycznych”. Wystarczy, że pobierzecie PDF i już możecie cieszyć się wiedzą w Waszej ulubionej cenie czyli całkowicie ZA DARMO.

Życzmy miłej lektury!

Nagłośnienie zespołów folklorystycznych

 

Tomasz Wróblewski

Wydawca i redaktor naczelny miesięcznika Estrada i Studio oraz kwartalnika Estrada i Studio Plus, wydawca miesięczników GitarzystaPerkusista oraz Live Sound & Installation. Twórca blogu 0dB.pl i autor setek artykułów o tematyce związanej z produkcją muzyczną i pracą w studiu nagrań. W połowie lat 80. minionego wieku lider, wokalista i basista zespołu Stały Fragment Gry, z wykształcenia elektronik, konstruktor wielu urządzeń pro-audio. Wieloletni realizator dźwięku live, pracujący w pierwszej połowie lat 90 z takimi wykonawcami jak: Varius ManxT.LoveDeMonoVoo VooBig CycRepublikaCzesław NiemenTadeusz NalepaLech JanerkaDaabO.N.A.Kasia KowalskaEdyta GórniakElektryczne Gitary, MafiaIRAProletaryatKult, Farben Lehre, Praffdata, Tubylcy Betonu, Sweet Noise, Skaldowie, Closterkeller, Żuki, Bogusław Mec, Zdzisława Sośnicka, BAJM, Ich Troje, Ryszard Rynkowski, Violetta Villas, Stanisław Soyka, Irena Jarocka, Formacja Nieżywych SchabuffKatarzyna SkrzyneckaRenata PrzemykJerzy RybińskiHedoneLonstar BandColorado Band i wieloma innymi.