ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE Z DIGICO

Zapraszamy na szkolenie z DiGiCo, które poprowadzi firma Polsound!

Biorąc pod uwagę stale zmieniający się rynek DiGiCo zaprojektowało Quantum225 w taki sposób, aby była ona poręczna i wszechstronna. Jednocześnie pozwalając na dostosowanie systemu do wszelakich wymagań.

Quantum225 zawiera 72 kanały wejściowe z 36 szynami + Master Buss i matrycą 12×12. Cztery porty MADI i dwa porty DMI zapewniają dodatkowe możliwości połączeniowe, 8 x 8 kanałów analogowych i 4 kanały AES dla lokalnych wejść/wyjść. Dodatkowo wbudowany UB MADI, opcjonalną optykę i Waves SoundGrid oraz podwójne zasilacze. Quantum225 posiada również funkcje znane z istniejącej serii Quantum, w tym szyny kanałów Mustard Processing, wtyczki Spice Rack oraz natywne opcje przetwarzania FPGA, Nodal Processing i True Solo.

Firma Polsound zapowiedziała cały szereg szkoleń dla naszych studentów i pracowników. Ostatnio gościliśmy ich ze szkoleniem z “Systemów bezprzewodowych”, o którym więcej możecie poczytać TUTAJ. Ponieważ zainteresowanie było ogromne już 17 lutego odbędzie się kolejne spotkanie dla naszych studentów. Tym razem zapraszamy na szkolenie z DiGiCo!

Drodzy studenci, tego niewątpliwie nie możecie przegapić. Link do zapisów dostępny jest na platformie Teams. Nie czekajcie, bo liczba miejsc jest ograniczona!