Kadra

Realizacja dźwięku Jarosław RosińskiJarosław Rosiński - pasjonat muzyki, dziennikarz muzyczny z ponad 30-letnim doświadczeniem radiowym.

Pracował w Rozgłośni Regionalnej Radio Dla Ciebie. Obecnie współpracuje z Radiem Płock FM od momentu jego powstania. Recenzent płyt i wydarzeń muzycznych w programach telewizyjnych. Wieloletni DJ, który grał w prestiżowych klubach, w tym Stodoła, Hades, Czarny Kot. W Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku wykłada przedmiot Historia Muzyki Rozrywkowej. Wymagający, ale otwarty na kontakty ze studentami w kwestiach merytorycznych. Absolwent Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku.
 

Wszyscy nasi wykładowcy to wyłącznie czynni zawodowo realizatorzy dźwięku z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy,  na co dzień pracujący w ogólnopolskich stacjach telewizyjnych przy największych produkcjach rozrywkowych i publicystycznych w Polsce. To  także akustycy z ponad 25 letnim doświadczeniem, przy realizacji koncertów (wszystkich liczących się na rynku polskich zespołów i gwiazd), realizatorzy dźwięku z ponad setką zrealizowanych płyt w studiu  polskich i zagranicznych artystów.