TRAILER SOUNDCHECK 2021R.

Trailer Soundcheck 2021r. to zapowiedź najbardziej epickiej imprezy w środowisku studentów realizacji dźwięku! Chcesz dowiedzieć się więcej? To czytaj dalej.

Tradycją Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku jest organizowanie co roku soundcheck`u. Jest to z pewnością najlepsze połączenie nauki i imprezy. Nasi studenci mają okazję pracować przy nagłaśnianiu koncertów jak i stanąć na naszej uczelnianej scenie jako artyści. W tym roku zdecydowanie poszliśmy o krok dalej i wspólnymi siłami nakręciliśmy zapowiedź zbliżającego się wydarzenia. Temat przewodni tegorocznego soundcheck`u? Halloween!

Nasi studenci zainteresowani branżą filmową wpadli na pomysł, którego realizacji nie mogliśmy sobie odpuścić. Tym sposobem powstał scenariusz, a potem lawina ruszyła. Podczas gdy cała Warszawa spała na naszej uczelni odbywał się plan filmowy. Po prawie całej nocy filmowania materiał trafił do montażu. Prawdopodobnie większość myśli, że to koniec, a tu niespodzianka. Ostatnim i na pewno najważniejszym etapem dla naszych studentów było udźwiękowienie filmu. Takim sposobem powstał trailer soundcheck 2021r. Dlatego teraz z dumą prezentujemy efekt końcowy.

Wszystkim zaangażowanym, zarówno studentom i pracownikom dziękujemy! Z pewnością bez Was ten projekt nie ujrzałby światła dziennego. Właśnie dlatego, że cechuje Was pomysłowość, otwartość na nowe wyzwania i chęć do realizowania siebie i swoich pomysłów jesteśmy dumni, że jesteście częścią naszej uczelni!

Zobaczcie zdjęcia z poprzednich edycji soundcheck`u TUTAJ.

Wpadajcie również na naszego Instagrama i Facebooka. Wtedy na pewno będziecie na bieżąco z tym co się u nas dzieje!