Koncert: Mateusz Pospieszalski Quintet w Akademii – 2020-11-09

Na scenie “Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku” wystąpił Mateusz Pospieszalski Quintet. Koncert został zarejestrowany wizyjnie i dźwiękowo i już niedługo będzie można go zobaczyć.

Mateusz Pospieszalski – multiinstrumentalista, kompozytor, aranżer, producent i wokalista. Zawodowo na scenie od szesnastego roku życia. Autor solowych projektów, w których znajduje przestrzeń na realizacje swoich muzycznych inspiracji. Od 1986 roku członek legendarnego zespołu VOO VOO. Gra na saksofonach, fletach, instrumentach klawiszowych i perkusyjnych, klarnecie basowym i akordeonie. Jeden z najbardziej cenionych polskich producentów i aranżerów muzycznych. Na swoim koncie Mateusz Pospieszalski posiada dziesięć Złotych Płyt oraz Platynowe Płyty.

Współpracował z zespołami: Śmierć Kliniczna, Maanam, Tie Break i Graal oraz Stanisławem Sojką i Anną Marią Jopek i Januszem Radkiem. Obecnie gra w zespole Voo Voo i współpracuje z zespołem YeShe oraz 2Tm2,3. Skomponował muzykę do kilkudziesięciu filmów i przedstawień teatralnych. Materiał z koncertu – ukaże się niebawem.

 

Galerię z koncertu możecie zobaczyć: TUTAJ

Fragmentu muzyczne koncertu – już wkrótce!

 

 

Koncert zrealizowali:

Realizacja obrazu: Artur Zaremba

Operator kamer: Robert Milanowski

Realizator dźwięku: Sławomir “Guadky” Gładyszewski

Realizator oświetlenia: Bartosz Świstak

Główny Inżynier: Bernard Przybył

Technik: Kiryll Romanko

Producent: Mariusz Dettlaff – Echo Production

Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku 2020