SZKOLENIE Z SYSTEMÓW BEZPRZEWODOWYCH

Kolejne odbyte szkolenie oznacza tylko jedno! Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku nigdy nie zwalnia tempa!

Jeżeli myśleliście, że przed końcem roku akademickiego już nic się u nas nie dzieje to teraz wyprowadzamy Was z błędu. Ostatnio odwiedziliśmy Festiwal Szafa, o którym możecie przeczytać TUTAJ.

W ciągu ostatniego roku akademickiego gościliśmy u siebie różnych ludzi, którzy prowadzili dla naszych studentów wszelakie warsztaty i szkolenia. Mieliśmy między innymi warsztaty z produkcji muzycznej, warsztaty perkusyjne, szkolenie z akustyki pomieszczeń czy szkolenie z systemów Bose. Tym razem, na naszej sali wykładowej zagościli ludzie z firmy Polsound, z którymi współpracujemy już wiele lat. Oczywiście nie znaleźli się u nas przypadkowo. Poprowadzili szkolenie z systemów bezprzewodowych Shure. Głównym prowadzącym był oczywiście Paweł Danilkiewicz – dyrektor marketingu w firmie Polsound. Od ponad 30 lat związany z branżą profesjonalnych urządzeń do nagłaśniania i rejestracji dźwięku. Specjalista w zakresie technologii i zastosowań profesjonalnych produktów legendarnej firmy Shure, które są od lat ikoną na scenie, w studio a teraz też w biurach i w domu. Od ponad 25 lat w zespole firmy Polsound, dystrybutora profesjonalnych rozwiązań w zakresie dźwięku dla teatrów, sal koncertowych, studiów telewizyjnych i radiowych oraz systemów konferencyjnych dowolnej skali.

Bardzo dziękujemy wszystkim studentom za pojawienie się na szkoleniu. Bardzo się cieszymy, że ciągle chcecie poszerzać swoją wiedzę. Oczywiście ogromne podziękowania wysyłamy również do firmy Polsound, która zorganizowała to wydarzenie. Dodatkowo uchylamy rąbka tajemnicy, że w przyszłym roku akademickim spotkamy się z nimi jeszcze nie jeden raz. Śledźcie nasze media społecznościowe, żeby dowiadywać się o kolejnych warsztatach i szkoleniach.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z wydarzenia.