FESTIWAL SZAFA

Maj kończymy kolejnym wyjątkowym wydarzeniem. Festiwal Szafa czyli SZtubacki Awangardowy Festiwal Artystyczny był naszym ostatnim przystankiem w maju bieżącego roku.

Jest to inicjatywa uczniów X Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Jadwigi w Warszawie. Podczas gdy na scenie stanęły starannie wyselekcjonowane zespoły uczniowskie nasi studenci i pracownicy oczywiście zajęli się techniką i realizacją. Pojawiliśmy się tam na zaproszenie jednego z uczniów, który jest pasjonatem pracy z dźwiękiem, a po skończeniu liceum planuje zostać naszym studentem. Ponieważ Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku jest zawsze chętna do pomocy, nie mogliśmy tego przegapić. Dodatkowo, było to świetne wydarzenie, które pokazało naszym studentom pracę przy tego typu eventach.

Festiwal Szafa miał wyjątkowo bogaty line up, ponieważ na scenie stanęło aż 10 zespołów! Mogliśmy posłuchać i realizować cały przekrój stylów muzycznych, zaczynając od mocnego rockowego grania, poprzez hip hop – owe bity, kończąc na tanecznym funk`u. Cały tydzień zleciał naszej ekipie na planowaniu i próbach oraz na oswajaniu się z praktyką. Wszystkim praktykantom, którzy z nami pojechali oczywiście serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że świetnie się bawiliście.

Zobaczcie krótką relację z naszych odwiedzin na Festiwalu Szafa. Wpadajcie też na nasze media społecznościowe, żeby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje! Zobaczcie też naszą GALERIĘ, żeby zobaczyć jakie inne eventy obsługiwaliśmy.