GRALI U NAS – DEEJAY ARENA

Grali u nas to galeria, w której możecie zobaczyć wszystkich DJ, którzy grali na naszej uczelnianej “scenie”! DeeJay Arena to najlepsza audycja o DJ-ach i dla DJ-ów! Lubisz miksować muzykę, słyszysz wyjątkowe połączenia utworów, lubisz klubowe klimaty? To audycja właśnie dla Ciebie!

Poruszamy ważne tematy dla branży DJ-skiej. Podpowiadamy rozwiązania techniczne, prawne i programowe. Przesyłamy info o pracy dla DJ-ów. Gramy nowości, life sety profesjonalnych DJ-ów. Przypominamy historię muzyki klubowej. Pokazujemy, w którym kierunku kroczą główne gatunki muzyki klubowej. Rozmawiamy z kultowymi DJ-ami.

Szkolimy profesjonalnie.

Pomysłodawcą, autorem i prowadzącym audycję “DeeJay Arena” jest Paweł Bobrowski.
Od ponad 25 lat, wspólnie z Bogdanem Fabiańskim prowadził najstarszą w Polsce audycję radiową o tematyce klubowej. Audycja “Noc DJ-ów” była emitowana w piątkowe noce w Radiu RDC, przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie .
Pomysł uruchomienia audycji “DeeJay Arena” powstał po zamknięciu kultowego programu radiowego “Noc DJ-ów”. Audycja internetowa “DeeJay Arena” wystartowała 07.10.2020 ze studia Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie, dzięki Arturowi Zarembie (prezes Zarządu, dyrektor Akademii, Redaktor Naczelny Radia PŁOCK FM), który umożliwił profesjonalną obsługę i emisję audycji w wersji audio-video. Do audycji dołączyli mec. Sławomir Maliszewski (prezes Fundacji “Prawo Jest w Tobie”) oraz Michał Drewnik (D.D.TVN, szef muzyczny Klubu Enklawa w Warszawie).
Obserwujcie nas na Facebooku i Instagramie, żeby być na bieżąco! Pamiętajcie, że gramy w każdą środę od godziny 20.00 aż do północy!