PLAYER RADIA PŁOCK FM – AUDIO

LIVE VIDEO

DeeJay Arena to Internetowa audycja radiowa,  skierowana jest do DJ-ów oraz fanów muzyki klubowej – w każdą środę od 20:00 do 0.00

W audycji poruszamy ważne tematy dla branży DJ-skiej. Podpowiadamy rozwiązania techniczne, prawne i programowe. Przesyłamy info o pracy dla DJ-ów. Gramy nowości, life sety profesjonalnych DJ-ów. Przypominamy historię muzyki klubowej. Pokazujemy, w którym kierunku kroczą główne gatunki muzyki klubowej. Rozmawiamy z kultowymi DJ-ami.

Szkolimy profesjonalnie.

Pomysłodawcą, autorem i prowadzącym audycję “DeeJay Arena” jest Paweł Bobrowski.
Od ponad 25 lat, wspólnie z Bogdanem Fabiańskim prowadził najstarszą w Polsce audycję radiową o tematyce klubowej. Audycja “Noc DJ-ów” była emitowana w piątkowe noce w Radiu RDC, przy ul. Myśliwieckiej 3/5/7 w Warszawie .
Pomysł uruchomienia audycji “DeeJay Arena” powstał po zamknięciu kultowego programu radiowego “Noc DJ-ów”. Audycja internetowa “DeeJay Arena” wystartowała 07.10.2020 ze studia Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w Warszawie, dzięki Arturowi Zarembie (prezes Zarządu, dyrektor Akademii, Redaktor Naczelny Radia PŁOCK FM), który umożliwił profesjonalną obsługę i emisję audycji w wersji audio-video. Do audycji dołączyli mec. Sławomir Maliszewski (prezes Fundacji “Prawo Jest w Tobie”) oraz Michał Drewnik (D.D.TVN, szef muzyczny Klubu Enklawa w Warszawie).
Nad dźwiękiem i obrazem, podczas emisji audycji, czuwają Nikita Semilet, Bernard Przyby i Kirył Romanko. Światła klubowe (light DJ) obsługuje Bartek Świstak. W produkcję audio i video są również zaangażowani studenci Akademii.
Przez pierwszych 15 audycji Live Sety ze studia “DeeJay Arena” zagrali DJ-je: Sin, Nathaniel Keefem, ID, Matush, Tensile, Praktyczna Pani, PLK, Major, T. Zamiela, Roobeck, PZ, Keypro, Smartee, Drum, Ryan, Energy, Mocarski, Hazel, ADHD, PeSz, Moondeck. Mickey …

Podcasty z audycji :TUTAJ