ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

Zaspałeś/aś na poprzednie dzień otwarty? Nie udało Ci się dotrzeć albo miałeś/aś inne plany? Nic nie szkodzi! Zapraszamy Was na kolejny dzień otwarty!

Prosiliście, więc spełniamy Wasze prośby. Przed Wami kolejna okazja, żeby odwiedzić naszą uczelnię. Ponieważ wielu nie udało się dotrzeć jesteśmy dla Was po raz kolejny dostępni 16 lipca od godziny 10.00 do 16.00! Będziecie mogli:

  • obejrzeć całą uczelnię
  • zajrzeć do wszystkich studiów nagraniowych i pracowni
  • zobaczyć na jakim sprzęcie będziecie uczyć się od nowego roku akademickiego
  • poznać studentów i wykładowców
  • zapytać o wszystko co chcecie wiedzieć na temat branży i pracy w niej

Oczywiście zapraszamy Was jak zawsze z Waszymi drugimi połówkami, rodzicami czy znajomymi. Wszyscy są mile widziani. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat wykładowców – czynnych realizatorów dźwięku, którzy będą Was uczyć to kliknijcie TUTAJ. Możecie również zobaczyć wszystkie szalone projekty, którymi się zajmowaliśmy TUTAJ.

Przypominamy, że możecie również od razu zostawić w sekretariacie swoje papiery. Dzięki temu będziecie mieli pewność, że miejsce wśród studentów już na Was czeka. Jeżeli jeszcze nie wygenerowaliście swoich dokumentów to nie zostawiajcie tego do ostatniej chwili. Wejdźcie do zakładki REKRUTACJA i zarejestrujcie się w naszym systemie. Wtedy została Wam tylko opłata wpisowa i dopełnienie formalności w naszym sekretariacie.

Zapraszamy Was również na nasze media społecznościowe – Facebooka i Instagrama. Obserwujcie nas, żeby być na bieżąco ze wszystkim co się u nas dzieje!