WSPÓŁPRACA Z II LICEUM

Kolejny ważny krok w rozwoju Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku czyli współpraca z II Liceum w Tomaszowie Mazowieckim!

II Liceum w Tomaszowie Mazowieckim podjęło w 2021 roku bardzo ważną inicjatywę. Mając to na uwadze postanowiliśmy podjąć współpracę. Obie placówki mają wspólny cel. Jest nim “propagowanie wiedzy dziennikarskiej, tworzenia treści i umiejętności korzystania z mediów i przeciwdziałania dezinformacji wśród młodzieży” jak mówią przedstawiciele szkoły. Z racji tego Liceum utworzyło w 2021 roku klasę o profilu humanistyczno – dziennikarskim.

W ramach przedsięwzięcia “Podstawy nowoczesnego dziennikarstwa” objęliśmy wsparciem wyżej wymienioną klasę. W ramach tej współpracy będziemy:

  • umożliwiać udział uczniom udział w niektórych zajęciach prowadzonych na Akademii
  • przeprowadzać cykliczne zajęcia w siedzibie Liceum
  • przekazywać wybrane wykłady w wersji online realizowane przez naszych wykładowców
  • umożliwiać wizyty w siedzibie Radio Płock FM.

Warto zauważyć, że współpraca z II Liceum w Tomaszowie Mazowieckim obejmie również zorganizowanie Dnia Akademii. Będzie to wyjątkowe spotkanie prowadzone przez uczniów z absolwentami, studentami i pracownikami Akademii. Oficjalnie współpracę przypieczętował nasz wicedyrektor Dominik Adamus. Bardzo cieszymy się, że Liceum powierzyło nam taką odpowiedzialność.  Z pewnością będziemy robić wszystko, żeby sprostać wszystkim oczekiwaniom. Dziękujemy!

Oczywiście pamiętajcie, żeby być na bieżąco ze wszystkim co się u nas dzieje śledźcie nas na Instagramie, Facebooku i TikToku.