SZKOLENIE Z FIRMĄ AUDIOTECH – 03.12.2021R.

Kolejny dzień na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku to kolejne wydarzenia. Trzeciego grudnia odbyło się u nas szkolenie z firmą AudioTech.

Firma AudioTech to zdecydowanie jeden z większych dystrybutorów sprzętu pro audio. Ze względu na to nasza uczelnia współpracowała z nią wiele razy. AudioTech nie tylko dostarcza nam wiele wyposażenia, ale również dzieli się wiedzą z branży pro audio. Szczegółowe kompendia wiedzy można znaleźć nie tylko na ich stronie internetowej https://audiotechpro.pl/ w zakładce WIEDZA, ale także podczas zorganizowanych szkoleń i warsztatów.

Szkolenie z firmą AudioTech zorganizowane na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku dotyczyło systemów Bose. W związku z tym przedstawiciele dystrybutora przywieźli na naszą salę wykładową najnowsze głośniki Bose S1 Pro i Bose L1 Pro8. Ze względu na rozległą ofertę sprzętów firmy opowiedzieli nam nie tylko o tych modelach, ale też o innych systemach marki. Jednak głównie skupili się na tym co studenci mieli przed oczami. Zaprezentowano nam z pewnością imponujące możliwości i opowiedziano o ich szerokim zastosowaniu. Słuchacze mogli również po szkoleniu zadawać wszelkie nurtujące ich pytania. Ponieważ zainteresowanie szkoleniem było bardzo duże, pozwolono nam również przetestować nagłośnienie. Nasi studenci mogli posłuchać na nim swoich ulubionych utworów muzycznych i porównać jakość dźwięku do znanego im sprzętu.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za obecność i zainteresowanie. Warto zwrócić uwagę na to, że na szkolenie był wstęp wolny oraz miało charakter nieobowiązkowy. Zobaczcie jak wyglądało wydarzenie TUTAJ.

Na koniec jeszcze serdecznie dziękujemy za profesjonalne szkolenie i czekamy na kolejne! Dodatkowo dziękujemy za specjalnie nam przydzieloną zniżkę na sprzęt firmy Bose.