SOUNDCHECK’OWA NAGRODA ODEBRANA!

Nagroda odebrana! Nagroda za najlepsze przebranie na Soundcheck’u 2023 oddana w ręce zwycięzcy.

W tym roku wybranie najlepszych halloween’owych kostiumów było zdecydowanie niemałym wyzwaniem, ponieważ pojawiło się mnóstwo ciekawych propozycji. Jury w składzie: Artur Zaremba – dyrektor Akademii oraz studenci Laura Glapińska i Bartosz Babis miało bardzo trudne zadanie. W konkursie wzięły udział 34 kostiumy, w tym były również prezentacje grupowe. Pojawiły się wyjątkowe i na pewno kreatywne przebrania, ale serca jury zgarnęli wybrani. Wyróżnienia przydzielono:

  • Milenie Gąsiorek
  • Kyrylowi Pilipinko
  • ADiRD Cheerleaders

Natomiast na podium stanęli:

  1. Adrian Kokoszka
  2. Dawid Kopniewicz
  3. Hubert Ilcewicz

Wszystkim laureatom gratulujemy serdecznie i przypominamy, że nagrody zostały ufundowane przez naszych przyjaciół z firmy AudioTech oraz Polsound. Wszyscy wyróżnieni dostali gadżety w postaci kubków, plecaków oraz smyczy dostarczonych przez Polsound. Natomiast nagroda główna zafundowana przez AudioTech Pro to nowy interfejs audio od firmy Focusrite oraz masa gadżetów. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy i życzymy owocnej pracy ze swoim nowym sprzętem! Gdy taka nagroda zostaje odebrana to chęci do pracy z dźwiękiem pojawiają się same.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jak wygląda nasza współpraca z największymi dystrybutorami audio w Polsce zapraszamy do zapoznania się z wydarzeniami, które są u nas organizowane.