SOUNDCHECK HALLOWEEN’OWY 2022

Soundcheck Halloween’owy 2022 już niestety za nami! Najlepsza impreza integracyjna Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku po raz kolejny stała się wydarzeniem roku.

Drodzy studenci, wykładowcy, absolwenci! Bardzo dziękujemy za to, że uczestniczyliście w tegorocznym soundcheck’u. Niewątpliwie bez Was nie było by tak samo. Dla nieobecnych mamy przygotowaną relację fotograficzną i kilka słów. Na pewno macie czego żałować, ponieważ na SCENIE GŁÓWNEJ stanęło aż 6 wspaniałych zespołów. Wystąpili przed Państwem:

  1. D1G1
  2. La Venders
  3. Kogo To Obchodzi
  4. El Sikuri
  5. Plac Budowy
  6. Fake Radio

Wszystkim zespołom oczywiście serdecznie dziękujemy za to, że chcieliście podzielić się z nami Waszą muzyką. Przypominamy również o SCENIE DJ’SKIEJ gdzie wystąpiło dla Was aż 6 DJ! Całą noc poruszali ciała na parkiecie, za co również bardzo dziękujemy!

Zdecydowanie największe podziękowania należą się dwóm firmom, które umożliwiły to, żeby Soundcheck Halloween’owy 2022 był na jak najwyższym poziomie! Firmie Audio Plus oraz jej pracownikowi i naszemu absolwentowi Bartoszowi Świstakowi, który pilnował przywiezionego systemu jak oczka w głowie. Dzięki Wam nasza sala wykładowa zmieniła się w prawdziwą scenę koncertową, a nasi studenci mieli okazję posłuchać systemu wysokiej jakości! Drugie podziękowania kierujemy do Tomasza Stefańczyka, który wyposażył nas w dodatkowe oświetlenie.

W tym roku znowu mieliśmy okazję przeprowadzić konkurs na najlepsze przebrania Halloween’owe. Zobaczyliśmy ogrom wspaniałych przebrań, Wasza kreatywność zdecydowanie przerosła nasze oczekiwania! Przyznaliśmy zwycięzcom nagrody rzeczowe o wartości sentymentalnej, a wszyscy uczestnicy konkursu dostali specjalną nagrodę w postaci Jokera, który uprawnia do jednej darmowej poprawki! Za przyznane nagrody dziękujemy jury w składzie: wicedyrektor Dominik Adamus, przedstawicielka sekretariatu Karolina Grabarczyk oraz gość specjalny Cekinowa Bomba!

Oficjalnie dziękujemy jeszcze wszystkim, którzy uczestniczyli w przygotowaniach. Jeżeli jesteście ciekawi jak wyglądały próby, stawianie sprzętu oraz przygotowywanie dekoracji to koniecznie zerknijcie na relację fotograficzną z przygotowań. Za wspaniałe udokumentowanie należą się wielkie brawa naszemu studentowi Jakubowi Kałuży, dziękujemy!