SOUNDCHECK HALLOWEEN’OWY 2021R.

30 października bieżącego roku odbyła się zdecydowanie najlepsza impreza studentów realizacji dźwięku czyli Soundcheck Haloween’owy!

Prawie dwa lata Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku czekała na kolejną edycję soundchecku. Jest to z pewnością już kultowa tradycja na naszej uczelni, żeby na początek roku organizować otrzęsiny nowego rocznika. Co można znaleźć w programie takiego wydarzenia? Niewątpliwie dużo świetnej zabawy jak i możliwości do uczenia się.

Na scenie DJ’skiej staneło 4 fantastycznych młodych pasjonatów muzyki klubowej. Studenci Wiktor Wejner, Franciszek Czuba, Jakub Grobel i nasz absolwent Rafał Nowak całą noc grali najgorętsze klubowe hity, dlatego parkiet pękał w szwach! Wszystkim DJ’om dziękujemy za uświetnienie tej imprezy.

Jeszcze więcej ludzi gromadziło się pod sceną koncertową, na której wystąpiło aż pięć zespołów. Zespoły, które ubarwiły Soundcheck Haloween’owy:
  • Kajuu
  • Indigo Skies
  • Gosia Stec & Witold Wolk
  • Hazy Snooze
  • Fake Radio

Na soundcheck’owej scenie zagrało wielu naszych studentów, z czego bardzo się cieszymy. Dlatego ten soundcheck był dla nas tak wyjątkowy! Cieszymy się, że mamy w naszych szeregach tylu kreatywnych ludzi z pasją do muzyki. Wszystkim zespołom również serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów! Bez wątpienia musimy wspomnieć kilka słów więcej o ostatnim zespole. Dlaczego jest tak wyjątkowy? Odpowiadamy: ponieważ został stworzony zaledwie 2 tygodnie przed soundcheck’iem i składał się tylko z pracowników Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Zespół wystąpił w składzie: Natalia Janiuk, Bartosz Oprządek, Kirill Romanko, Danill Samondros, Paweł Taczała, Mateusz Wolko, Katarzyna Zych. Jeśli ktoś nie widział na pewno ma czego żałować.

Ze względu na to, że uczymy realizacji dźwięku to nie możemy zapomnieć o obsłudze technicznej. Za profesjonalizm i fachową realizację wydarzenia dziękujemy naszym wykładowcom: Grzegorzowi Stecowi i Jakubowi Tarneckiemu.

Wszystkim, którzy przyszli na tegoroczną edycję soundcheck’u bardzo dziękujemy za wspólnie spędzony czas i świetną zabawę. Tym czasem zapraszamy do obejrzenia fotorelacji wykonanej przez naszego studenta Jakuba Kałużę. Jeśli jesteście ciekawi jak wyglądały przygotowania do najlepszej imprezy halloween’owej to zapraszamy do naszej GALERII. Oznaczajcie się również na naszym Facebook’u i Instagramie.