ROZPOCZĘCIE ROKU AKADEMICKIEGO 2021/2022

Nadszedł październik co oznacza tylko jedno. Rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022!

W tym roku na pierwszy rok studiów przyjęliśmy rekordową liczbę studentów. Salę wykładową wypełniliśmy po brzegi (dosłownie), a chętnych dalej nie brakowało. Z tego powodu musieliśmy utworzyć listę rezerwową, z czego bardzo się cieszymy. Jesteśmy zaszczyceni, że tyle młodych ludzi nam zaufało i powierzyło los swojej kariery realizatorskiej właśnie nam.

Studenci rozpoczęli naukę już w pierwszy weekend października. Jak zawsze oferujemy dwa tryby studiów – stacjonarny i niestacjonarny. Nowy rocznik jest wyjątkowo zróżnicowany, co potwierdza, że spełnianie swoich marzeń to najważniejsza rzecz w życiu! Dołączyli do nas w tym roku nie tylko Ci bez doświadczenia w branży audio, ale też Ci którzy już pracują w zawodzie. Mamy również ludzi we wszystkich przedziałach wiekowych, nie tylko tych świeżo po maturze. Dodatkowo, nowo przyjęty rocznik obfituje w studentów zagranicznych. Mamy słuchaczy z Ukrainy czy Białorusi, a nawet z Kazachstanu!

Drodzy studenci! Z pewnością rozpoczęcie roku akademickiego 2021/2022 było ważnym wydarzeniem. Nie tylko dla Was, ale również dla nas. Obiecujemy, że będziemy:

  • przekazywać Wam całą wiedzę jaką posiadamy,
  • zawsze do Waszej dyspozycji, gdybyście potrzebowali pomocy,
  • zarażać Was pasją do pracy z dźwiękiem każdego dnia.

W związku z tym życzymy Wam powodzenia podczas tej wyjątkowej podróży do zostania realizatorem dźwięku! Trzymajcie się swojej pasji, spełniajcie marzenia, żeby stworzyć wyjątkowe młode pokolenie realizatorów.

Żeby być na bieżąco ze wszystkim co się u nas dzieje zerknijcie do zakładki WYDARZENIA i obserwujcie nas na Instagramie, Facebooku i TikToku.