PIOSENKI ŚWIĄTECZNE 2022

Co roku nasi studenci w okresie świątecznym przygotowują piosenki świąteczne. W tym roku oczywiście nie mogło być inaczej, więc zapraszamy Was do obejrzenia i podziwiania muzycznych talentów studentów Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku!

Pierwszoroczniaki podzielili się na trzy grupy, które zabrały się za przygotowywanie kolęd. Oczywiście powstały trzy oryginalne, autorskie utwory. Każdy z nich walczy o zdobycie punktów, które pomogą w uzyskaniu lepszej oceny u naszego wicedyrektora Dominika Adamusa, który uczy przedmiotów ścisłych takich jak matematyka, fizyka czy miernictwo elektryczne.

W tym roku głos oddajemy szerokiej publiczności, dlatego zapraszamy do głosowania na Waszą ulubioną piosenkę świąteczną. Wszystkie trzy możecie obejrzeć poniżej, a zagłosować na naszych mediach społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram. Wystarczy, że polajkujecie, udostępnicie lub skomentujecie utwór, który Wam się podoba. Głosowanie trwa do 28 grudnia, a oficjalne wyniki zostaną podane po jego zakończeniu.