OBRONY – WRZESIEŃ 2021R.

22 września 2021r. w Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku odbyły się obrony. Kolejni studenci oficjalnie stali się absolwentami!

Do grona szczęśliwych absolwentów: Bartosz Gregorek, Maciej Ignatowski, Szymon Strożek, Maciej Sawczuk, Błażej Kowalski, Jakub Piskorz, Kacper Kalisz, Szymon Kałaska, Adrian Czyżewski, Marek Jarosz, Cezary Ptak, Sebastian Kukiełka oraz Mikołaj Kasperczak.

Drodzy absolwenci, dziękujemy Wam za trzy lata edukacji na naszej uczelni. Za wszystkie wzloty i upadki, za przekuwanie swoich marzeń w rzeczywistość. Za to, że byliście z nami, ponieważ to Wy tworzycie naszą uczelnię! Dziękujemy za godziny spędzone w studiach nagraniowych, za wszystkie egzaminy, za te które zdaliście za pierwszym razem jak i te, które zdecydowanie sprawiały Wam trudności. Wydaje się jakbyście jeszcze wczoraj przekroczyli próg naszej uczelni aby złożyć dokumenty rekrutacyjne. Z pewnością każdy z Was ma przed sobą świetlaną przyszłość. Życzymy Wam wielu sukcesów w branży i poza nią. Cieszymy się, że mogliśmy towarzyszyć Wam w drodze do realizacji marzeń. Na pewno stworzycie świetne nowe pokolenie realizatorów dźwięku!

Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć Was w pracy. Czy to w studiu nagraniowym, na live, w radiu czy telewizji. Życzymy Wam powodzenia!

Zobaczcie jak zakończyły się obrony TUTAJ!