NOWY PRZEDMIOT – DŹWIĘK W GRACH!

Drodzy studenci, od nowego roku akademickiego wprowadzamy nowy przedmiot jakim jest DŹWIĘK W GRACH!

Zainteresowanie produkcją dźwięku w grach jest niewątpliwie bardzo duże, a rynek gamingowy dynamicznie się rozwija. Dlatego postanowiliśmy wyjść naszym studentom na przeciw i dodaliśmy do oferty edukacyjnej przedmiot dźwięk w grach. Dowiecie się między innymi na jakich programach pracuje się przy produkcji gier, jak tworzy się ścieżkę dźwiękową i wiele, wiele innych. Do tego specjalnego zadania zatrudniona została wyjątkowa osoba, ponieważ nie każdy jest w stanie podołać takiemu wyzwaniu! Jeżeli graliście w takie znane polskie tytuły jak Wiedźmin czy Cyberpunk 2077 to niewątpliwie znacie CD Projekt – najbardziej znane studio produkcji gier komputerowych w Polsce. I właśnie ze specjalistką z CD Projekt będą zajęcia.

Paula Karbowniczek – z wykształcenia inżynier akustyki, z zawodu i pasji sound designer w grach komputerowych. Od wielu lat pracuje w czołowych firmach polskiej branży game dev, współtworząc takie tytuły jak m. in. Dying Light, Cyberpunk 2077, czy Gwent: The Witcher Card Game. Interesuje się nie tylko game audio, ale też innymi aspektami tworzenia gier, takimi jak produkcja, budowanie zespołów, czy zarządzanie projektami.

Ogromnie cieszymy się z otwierania nowych możliwości dla naszych studentów. Zajęcia są dla drugiego roku, zarówno studentów dziennych jak i zaocznych. Drodzy studenci, przyjmijcie nową wykładowczynię ciepło i korzystajcie z jej ogromnej wiedzy. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej na temat innych wykładowców to zajrzyjcie TUTAJ.