NOWE KLAWIATURY MIDI

Na początek roku akademickiego mamy dla naszych studentów prezenty! Nowe klawiatury midi od firmy Arturia pojawiły się w naszej pracowni komputerowej.

W tym roku akademickim wprowadziliśmy ogromną ilość zmian w ofercie edukacyjnej. Odpowiedzieliśmy na prośby studentów dlatego wprowadzone zostały nowe przedmioty takie jak:

  • dźwięk w grach
  • technologia informacyjna z podstawami protokołów sieciowych
  • podstawy montażu wideo

Dodatkowo, studenci poprosili o więcej zajęć z udźwiękawiania i produkcji muzycznej, dlatego w pracowni komputerowej pojawiły się nowe klawiatury MIDI.  Firma AudioTech Pro dostarczyła nam dwadzieścia nowiutkich egzemplarzy klawiatury Arturia MiniLab MKII. Serdecznie dziękujemy za profesjonalną pomoc w doborze sprzętu idealnego dla naszych studentów i wykładowców. Klawiatury zostały wybrane szczególnie ze względu na kilka aspektów. Posiadają 25 dynamicznych klawiszy SlimKeys, 8 czułych na dotyk, podświetlanych, kolorowych padów i 16 pokręteł, dodatkowo mają 2 dotykowe paski Touch Strip. Niewątpliwie skorzystamy też z przełączników oktawowych i złącza na pedał sustain. Jeżeli macie małe studio domowe to MKII jest idealny także dla Was, ponieważ jest stosunkowo niewielkich rozmiarów i ma zasilanie przez USB.

Zobaczcie jak prezentują się nowe klawiatury w naszej pracowni komuterowej!