NASZ ABSOLWENT I WSPÓŁPRACA Z ZESPOŁEM OSTRY BEZIMIENNI

Nic tak nas nie cieszy jak sukcesy naszych studentów, absolwentów i pracowników. Tym razem dzielimy się z Wami czymś ogromnym i bardzo ekscytującym. Chodzi oczywiście o współpracę naszego absolwenta z zespołem Ostry Bezimienni.

Aleksander Żabicki jest już naszym absolwentem, skończył Akademię Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku na kierunku Realizacja Dźwięku kilka lat temu. Następnie jego pasja do muzyki pokierowała go na studia do Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Obecnie działa w zakresie produkcji muzycznej oraz miksu. Proces twórczy i efekty jego pracy możecie śledzić na jego profilach w mediach społecznościowy, gdzie niewątpliwie można zobaczyć wiele ciekawostek ze świata muzycznego.

Ponieważ na naszej uczelni nie spotykamy tylko pasjonatów pracy na estradzie, w radiu czy w telewizji, ale mamy sporą reprezentację wielbicieli pracy w studiu. Przychodzą na naszą uczelnię ze względu na fakt, że potrzebują oprócz wiedzy muzycznej dużą dawkę wiedzy technicznej. Wielu z nich ma ambicje otwierać swoje studia nagraniowe albo produkować największe hity w kraju czy za granicą. W związku z tym możemy powiedzieć, że nasz absolwent to idealny przykład na to, że się da! Jego współpraca z zespołem Ostry Bezimienni zaowocowała w aż trzy ZŁOTE PŁYTY! Aleksander odpowiedzialny był za stworzenie bitu do numeru “Deszcz” i miksował album “Rysopis”.

Serdecznie gratulujemy sukcesu! Z ogromną dumą możemy mówić, że mamy takiego absolwenta, który niewątpliwie jest też inspiracją dla obecnie studiujących z podobnymi planami. Zapraszamy do śledzenia Aleksandra w jego mediach społecznościowych TUTAJ. Dodatkowo przypominamy, że jeżeli chcecie do nas dołączyć i spełniać marzenia to REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 

Do zobaczenia w październiku!