MANDARYNA W PROGRAMIE JEJ PERFEKCYJNOŚĆ – 16.11.2021R.

Kultowy program “Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” wraca! Po kilkumiesięcznej przerwie Jej Perfekcyjność i Mandaryna zagościły w naszym studiu!

“Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” to internetowy talk show, który powstał w 2016 roku. Co wtorek możecie szukać nowego odcinka na żywo na Facebook’owym profilu Jej Perfekcyjność od godziny 22.00. Z pewnością znajdziecie tam również odcinki z poprzednich sezonów.

Na czym polega program?

Co tydzień będziecie mogli zobaczyć ludzi z pewnością znanych ze świata LGBTQ, ale również dziennikarzy, polityków, artystów i innych rozpoznawalnych ludzi. Istotnym elementem talk show, jest fakt, że to gość wybiera drinka, który będzie nieodłącznym elementem danego odcinka. Dlatego właśnie każdy odcinek programu jest tak wyjątkowy! W trakcie godzinnego live’a możecie posłuchać rozmów na niewątpliwie najgorętsze tematy nie tylko ze środowiska LGBTQ. Przede wszystkim możecie dowiedzieć się nowych rzeczy o specjalnym gościu, który odwiedził nasze studio.

Gość specjalnego odcinka po pandemicznej przerwie to znana piosenkarka Mandaryna.

Mandaryna czyli Marta Katarzyna Wiśniewska. Z pewnością kojarzycie jej osobę, piosenkarka, tancerka i choreografka. Kobieta wielu talentów i sukcesów. Prawdopodobnie kojarzycie ją z utworu “Ev’ry night”, który stał się jej przebojem. Zdradziła nam jakie ma plany na przyszłość, karierę i czy ma szczęście w miłości.

Jakiego drinka piła Jej Perfekcyjność i Mandaryna podczas ostatniego odcinka? Tego możecie dowiedzieć się zaglądając TUTAJ. Pamiętajcie, żeby oglądać “Jej Perfekcyjność zaprasza na drinka” co wtorek od godziny 22.00!

Żeby zobaczyć inne programy, które są u nas realizowane zerknijcie do zakładki WYDARZENIA i śledźcie nas na Facebook’u i Instagramie.