KUBA TARNECKI W WYWIADZIE DLA FIRMY POLSOUND

Najczęściej zadawane pytanie na naszej uczelni to czemu uczycie studentów takich konsolet? Odpowiedź na to pytanie ma dla Was nasz wykładowca Kuba Tarnecki w wywiadzie dla firmy Polsound!

Kuba Tarnecki to nasz wieloletni wykładowca. Obecnie prowadzi przedmioty “Podstawy eksploatacji urządzeń” i “Analogowe i cyfrowe konsolety mikserskie”. Z pewnością dla wielu jest najbardziej surowym i wymagającym prowadzącym. Wymaga nie tylko wiedzy, ale również myślenia poza schematami i pomysłowości, z której sam słynie w swoich rozwiązaniach koncertowych. Znany jest z tego, że nie podaje odpowiedzi na tacy. Głównie kojarzony jest jako realizator znanej polskiej artystki Mery Spolsky.

Pomagał ostatnio w wyborze nowych konsolet, które pojawiły się na naszej uczelni. Żeby dowiedzieć się więcej na ten temat KLIKNIJ TUTAJ. Nowe konsolety na Akademię dostarczyła firma Polsound, z którą współpracujemy już wiele lat. Nasz wykładowca wypowiedział dlaczego akurat konsoleta Behringer Wing została wybrana jako nowy flagowy egzemplarz. Wszystkiego możecie dowiedzieć się czytając wywiad TUTAJ.

Miłej lektury!