KONCERT CHARYTATYWNY DLA UKRAINY

27 lutego bieżącego roku na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku odbył się koncert charytatywny i zbiórka datków dla ofiar konfliktu zbrojnego w Ukrainie.

Na naszej uczelni jest wielu studentów z Ukrainy, dlatego sytuacja, która aktualnie rozgrywa się za wschodnią granicą bardzo nas wszystkich dotknęła. Dlatego studenci, pracownicy i przyjaciele Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku postanowili ruszyć do działania. Z inicjatywy naszych naszych pracowników Katarzyny Zych i Grzegorza Steca ruszyła zbiórka najpotrzebniejszych artykułów. Ponieważ odzew studentów, którzy chcieli się zaangażować w akcję był bardzo duży postanowiliśmy pójść o krok dalej. W związku z tym zorganizowaliśmy koncert charytatywny! Założona została również zbiórka, którą jeszcze można wspierać, do czego serdecznie zapraszamy.

Podczas koncertu wystąpili nasi studenci i zespoły zaprzyjaźnione z Akademią Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku. Wszystkim zaangażowanym ogromnie dziękujemy! Na scenie wystąpili:

  • Glau & Tester
  • Gramy od wczoraj
  • Evgeniy Baylo
  • Gabriela Morawska
  • No name band
  • Indigo Skies
  • Hazy Snooze

Wszystkim zaangażowanym w technikę również serdecznie dziękujemy. Bez Was niewątpliwie nie udało by się osiągnąć takiego sukcesu. Ilość datków, które zebraliśmy przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Korytarz i sekretariat zostały zalane artykułami pierwszej potrzeby, między innymi, jedzeniem czy ubraniami. Wszystkie datki zostaną przekazane uchodźcom i osobom potrzebującym na granicy polsko – ukraińskiej. Dodatkowo, podczas samego koncertu udało nam się zebrać ponad połowę kwoty na zbiórce założonej na Facebooku. Choć koncert się zakończył obie zbiórki są dalej aktywne. Szukajcie zbiórki, którą założyliśmy na rzecz fundacji Polskiego Centrum Pomocy Międzynarodowej.

Zobaczcie jak wyglądał koncert charytatywny oglądając fragmenty koncertów!