FESTIWAL SZAFA 2023

To już drugi rok z rzędu kiedy zostaliśmy zaproszenie na Festiwal Szafa!

Tegoroczna edycja była zdecydowanie wymagająca, ponieważ podczas dnia muzycznego na scenie stanęło aż dziesięć zespołów muzycznych! Mieliśmy okazję posłuchać różnych gatunków, zaczynając od lirycznego pop-u, przez funkowe i soulowe brzmienia, kończąc na mocnej rockowej i metalowej muzie!

Nasi studenci i pracownicy stanęli przed nie lada wyzwaniem zrealizowania wszystkich występów na najwyższym możliwym poziomie. Niewątpliwie był stres, ale wszyscy poradzili sobie świetnie, a uczniowie Królówki bawili się znakomicie. Na FOHu stanęła konsoleta Behringer Wing, a wszystkie ruchy były kontrolowane przez jednego z naszych inżynierów, Daniela Samondrosa. Ogromne podziękowania kierujemy również w stronę naszego wykładowcy Jakuba Tarneckiego-Pawełka, który pożyczył nam swoje kolumny. Dzięki temu wydarzenie wskoczyło na  jeszcze wyższy poziom.
Kolejne gratulacje kierujemy do naszych studentów na praktykach, którzy dzielnie wytrwali i niewątpliwie bez nich nie dalibyśmy rady. Świetnie spisali się podczas wielu godzin prób i podczas samego festiwalu. Dla niektórych to była pierwsza poważna sztuka, ale wszyscy świetnie sobie poradzili.

Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Już szykujemy się, żeby odwiedzić Festiwal Szafa w przyszłym roku. A Wy wpadajcie na naszego Facebooka i Instagrama, żeby być na bieżąco z tym co się u nas dzieje!