Eve Audio w studiu muzycznym R-2/S-2

Miło nam poinformować, że w studiu muzycznym Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku na stałe rozgościły się profesjonalne odsłuchy Eve Audio. Dzięki firmie Audiotech mieliśmy możliwość nie tylko zakupienia własnego zestawu odsłuchu bliskiego pola, ale też przetestowania całej gamy tych monitorów. Podobnych używają Łukasz i Adam Sztaba.

Jest nam miło poinformować, że Łukasz i Adam Sztaba postawili na Eve Audio SC 307.

Łukasz Sztaba: „EVE Audio SC307 urzekły mnie. Obraz stereo, precyzja, jakość dźwięku i komfort dla moich uszu są czymś czego szukałem od dawna”.

Adam Sztaba: “Słuchając nagrań symfonicznych na głośnikach EVE AUDIO SC 307 czuje się, jakbym stał na podium dyrygenckim pośród grających muzyków. Naturalność, przestrzenność i nasycenie brzmienia to cechy, które są dla mnie najważniejsze. I tu je znalazłem.”.

Adam Sztaba to kompozytor, producent muzyczny, dyrygent, aranżer i pianista. Współpracował z wieloma gwiazdami polskimi i międzynarodowymi, takimi jak Quincy Jones, Sting, Chris Botti, Michael Bolton, Jose Carreras, Kenny G., NDR Bigband, Lutricia McNeal, Dita Von Teese, Helena Vondrackova, Karel Gott, Drupi, Edyta Górniak, Kayah, Ania Dąbrowska, Sinfonia Varsovia czy Polska Orkiestra Radiowa. W 2005 roku założył Adam Sztaba Orchestra. Był kierownikiem muzycznym, aranżerem i dyrygentem w znanych programach telewizyjnych (takich jak Idol czy Taniec z Gwiazdami), czy na festiwalu w Sopocie. W grudniu 2010 roku wystąpił z Sting dyrygując Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia w koncercie z okazji 85-lecia Polskiego Radia.

Łukasz Sztaba jest pianistą, kompozytorem, aranżerem i producentem muzycznym. Współtworzy projekt Forevel. Gra na instrumentach klawiszowych w Adam Sztaba Orchestra, z którą miał okazję pracować z wieloma polskimi i międzynarodowymi gwiazdami. W swojej karierze brał udział w wielu projektach muzycznych dla telewizji publicznej i stacji prywatnych oraz agencji reklamowych.