EUROSTUDIO – ADiRD O EURO 2020

Akademia Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku nigdy nie śpi! Pomiędzy koncertami, egzaminami i warsztatami realizujemy również Eurostudio.

Eurostudio to program, którego gośćmi są specjaliści w dziedzinie piłki nożnej. Każdego dnia o godzinie 23:15 relacjonują wszystkim zabieganym i zapominalskim każdy szczegół Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020. W naszym studiu zasiadają eksperci między innymi Sergiusz Ryczel i Radosław Majdan. W programie znajdziecie wywiady, analizy meczów, sondy, podsumowanie dnia. To kolejna okazja dla naszych studentów, żeby mogli podejrzeć jak wygląda praca w branży. Program jest realizowany na żywo każdego dnia od 11 czerwca aż do 11 lipca. Dzięki temu nasi podopieczni mogą zobaczyć jak przygotowywać i realizować takie wydarzenie nie tylko od strony audio, ale również video!

Eurostudio to kolejny program, którego realizacja została nam powierzona, z czego jesteśmy bardzo dumni i cieszymy się, że przypadł nam ten zaszczyt. Jeżeli jesteście ciekawi przy jakich innych wydarzeniach mieliśmy okazję pracować to zerknijcie do naszej GALERII. Znajdziecie tam relacje fotograficzne, które przybliżą Wam charakter pracy realizatora dźwięku i przebieg studiów na naszej uczelni.

Oglądajcie Eurostudio każdego wieczoru aż do 11 lipca o godzinie 23:15. Transmisję możecie znaleźć na: Polski FM i Wiadomosci.com. Bądźcie z nami!