DZIEŃ OTWARTY ON-LINE 24.04.2021 – VIDEO

Cześć!

Zapraszamy Was na DZIEŃ OTWARTY, który w związku z epidemią koronawirusa został przeprowadzony w kwietniu ONLINE, dla Waszego i naszego bezpieczeństwa.

Możecie zobaczyć jak wygląda nasza uczelnia i zajęcia na niej prowadzone. Mamy dla Was przygotowane fragmenty wykładów mn. z Bolesławem Schollem, Tomaszem Wróblewskim, Sławomirem “Guadkym” Gładyszewskim, Maciejem Znamierowskim czy Pawłem Taczałą. Dzięki temu dowiecie się o czym mówimy na zajęciach z montażu dźwięku, studia nagrań, elektroakustyki czy produkcji muzycznej. Po uczelni oprowadzi Was sam wicedyrektor mgr. inż. Dominik Adamus w towarzystwie studenta III roku – Adriana Ozgi! Panowie odpowiedzą również na wszystkie nurtujące Was pytania, które zadawaliście podczas transmisji na żywo! Zerknijcie jak wygląda nasza sala wykładowa, pracownia komputerowa czy największe studio nagraniowe dostępne dla studentów. Dowiedzcie się jak wygląda proces rekrutacji i czego potrzebujecie, żeby do nas dołączyć.

Na samym końcu możecie również obejrzeć relacje z niektórych wydarzeń organizowanych przez naszą uczelnię. DeeJay Arena to audycja skierowana do DJ – ów i wszystkich fanów muzyki klubowej, która odbywa się co środę oraz Soundcheck czyli coroczny koncert integracyjny, który realizują nasi studenci. Na naszej soundcheckowej scenie mogą występować nie tylko nasi studenci, ale również zaproszone zespoły! Zobaczcie relację zdjęciową z naszym wydarzeń TUTAJ.

Widzimy się w październiku!

Wpadajcie na naszego Facebooka i Instagrama, żeby być na bieżąco! Już niedługo kolejny DZIEŃ OTWARTY, więc bądźcie czujni i dołączcie do nas.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt mailowo: sekretariat@realizacjadzwieku.edu.pl, lub telefonicznie: +48 888333585, +48223805700.