DZIEŃ OTWARTY – 02.04.2022R.

Zapraszamy serdecznie na pierwszy w roku 2022 DZIEŃ OTWARTY!

2 kwietnia 2022 roku organizujemy na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku DZIEŃ OTWARTY. Wszystkich maturzystów, pasjonatów branży pro audio, zajawkowiczów i każdego kto nie wyobraża sobie pracować w innej branży zapraszamy do odwiedzenia naszej uczelni! Będziecie mogli na przykład:

  • porozmawiać ze studentami i wykładowcami
  • obejrzeć trwające wykłady
  • zobaczyć nasze pracownie i studia nagraniowe
  • przekonać się jakim sprzętem dysponujemy
  • dowiedzieć się dlaczego warto u nas studiować!

Jesteśmy dla Was dostępni na pewno od 10.00 do 16.00. Z pewnością poświęcimy Wam każdą minutę i oprowadzimy Was po każdym zakamarku naszej uczelni. Jeżeli macie do nas jakiekolwiek pytania bezsprzecznie powinniście je przygotować. Będziemy na pewno rozwiewać wszystkie Wasze wątpliwości.

Dodatkowo z przyjemnością informujemy, że już 1 kwietnia bieżącego roku otwieramy nasz system rekrutacji. W rezultacie będziecie mogli rejestrować się w naszym systemie i przygotowywać się do składania aplikacji. Potem już oficjalnie będziecie mogli nazywać się studentami Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku.

Tymczasem zobaczcie nasz materiał filmowy, który przybliży Wam świat realizacji dźwięku. Aby być na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami bezsprzecznie musicie zaobserwować naszego Facebooka i Instagrama. Dodatkowo zapraszamy do obejrzenia relacji fotograficznych ze wszystkich wydarzeń na Akademii Dziennikarstwa i Realizacji Dźwięku w naszej GALERII.